четверг, 19 апреля 2018 г.


 Географічні спеціальності залишаються затребуваними на ринку праці у наш час. Це наочно продемонстрував18 квітня кар’єрний захід «Географічні професії – шлях до успіху».

У програмі заходу були: панельні дискусії, презентації компаній, лекція з елементами бізнес-тренінгу та справжній практичний кейс від компаній.
Панельна дискусія була присвячена можливостям працевлаштування молоді у державних структурах. З вітальним словом виступили проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров та декан географічного факультету Ярослав Олійник.


Артем Нікіфоров - заступник начальника відділу забезпечення діяльності Міністра енергетики та вугільної промисловості України – надав рекомендації щодо пошуку кар’єрних можливостей у сфері державного управління.

Оксана Макієнко - провідний фахівець Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" довела, що при великому бажанні студент із географічною освітою може вдало працевлаштуватися у сфері медіа.
Свої пропозиції з працевлаштування презентували компанії Алмарис, Студленд та Чорнобиль тур, а також надали чудові подарунки переможцям бізнес-кейсу.


Ольга Ісакієва, бізнес-тренера Академії ДТЕК, асесор, консультант розповіла, які навички і професії будуть актуальними у майбутньому.


Ми впевнені у перспективах працевлаштування студентів географічного факультету, головне вірити у себе та досягати поставлених цілей.

0 коммент.:

Отправить комментарий

Архів

Популярне

Останні публікації